116 turniej FZ Forza Grand Prix Mielca w badmintonie

04-12-2017
   W Mielcu rozegrany został 116 turniej FZ Forza Grand Prix Mielca w badmintonie.W zawodach tych kolejny raz z rzędu znakomicie spisali się badmintonowi weterani z Nowej Dęby. Tym razem Nową Dębę reprezentowała trójka zawodników z Nowej Dęby: Jacek Tomasiewicz, Mieczysław Sitko i Mateusz Piekarz.W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii 'Old boys" drugie miejsce wywalczył Jacek Tomasiewicz, a na miejscu trzecim uplasował się Mieczysław Sitko, a o zwycięstwie zdecydował jeden mały punkt.W grze podwójnej rozgrywanej tradycyjnie w formule "open" po zaciętych i dramatycznych meczach w półfinale i pojedynku finałowym zwyciężył debel mężczyzn Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz, którzy w pojedynku finałowym w piątym secie pokonali swoich rywali 11:10.
   W zawodach tych nie wystartowała, nadająca ton tym zmaganiom czołowa dwójka weteranów z Nowej Dęby: Tadeusz Szczur (obowiązki zawodowe) i Adam Bunio (prowadził zespół ligowy badmintonistów Stali Nowa Dęba w II rundzie ekstraklasy badmintona w Warszawie).