113 Grand Prix Victora Masters

14-06-2017
   W Mielcu rozegrany został 113 Grand Prix Victora Masters w badmintonie.Bardzo dobrze spisali się w nim badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby.W turnieju Masters w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii 'Old Boys" pierwsze miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, miejsce trzecie Jacek Tomasiewicz, a na miejscu czwartym uplasował się Mieczysława Sitko.

W turnieju Masters w grze podwójnej rozgrywanej w formule 'open" miejsce trzecie wywalczyła para: Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz, a na miejscu piątym uplasowała się druga para z Nowej Dęby: Mateusz Piekarz / Tadeusz Szczur.Turniej zamknięcia sezonu w grze pojedynczej zakończył się też sukcesem zawodników z Nowej Dęby, bo miejsce drugie wywalczył Tadeusz Szczur, a na miejscu piątym uplasował sie Mateusz Piekarz.

Klasyfikację generalną w grze pojedynczej w kategorii "Old Boys" w sezonie 2016/2017 wygrał Tadeusz Szczur, drugie miejsce przypadło Jackowi Tomasiewiczowi, a na miejscu trzecim uplasował się Adam Bunio. Całe więc podium dla nowodębian.Klasyfikację generalną w kategorii gier podwójnych w kategorii "Open" wygrała para z Nowej Dęby: Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz, a na miejscu drugim uplasowali się: Adam Bunio (Nowa Dęba) / Bartosz Curzytek (Ropczyce).

Był to kolejny znakomity sezon w wykonaniu badmintonowych amatorów i weteranów z Nowej Dęby na mieleckich kortach.