III Podkarpackie Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim

07-03-2017

3 marca na stoku narciarskim "Lesko-ski" w Weremieniu odbyły się III Podkarpackie Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Przewodniczącego Zarządu PSST.

W zawodach udział wzięło 39 zawodników reprezentujących 15 jednostek samorządowych z terenu Województwa Podkarpackiego. Gminę Nowa Dęba w zawodach reprezentowali pracownicy Urzędu Miasta i Gminy: Krystyna Konefał, Janusz Szymański oraz Janusz Syska. Zawody zostały rozegrane w konkurencji slalom gigant w kategoriach:

- Kobiety – władze samorządowe i pracownicy samorządowi,

- Mężczyźni – władze samorządowe,

- Mężczyźni – pracownicy samorządowi.

W zawodach znakomicie zaprezentowali się reprezentanci Gminy Nowa Dęba zajmując kolejno: w kategorii Kobiety – władze samorządowe i pracownicy samorządowi Krystyna Konefał zajęła II miejsce, w kategorii Mężczyźni – pracownicy samorządowi Janusz Szymański wywalczył I miejsce zdobywając Puchar Marszałka Województwa, a Janusz Syska zajął 22 miejsce. W klasyfikacji drużynowej Gmina Nowa Dęba uplasowała się na wysokim IV miejscu.