Porażka z liderem

14-11-2013

W meczu ostatniej kolejki pierwszej rundy YesSport IV Ligi Podkarpackiej nowodębska STAL przegrała przed własną publicznością z liderem Wisłoką Dębicą 1 : 2. Porażkę  zdecydowanie można uznać za pechową, bowiem stalowcy decydującego gola stracili w 89 minucie meczu.

Zwycięstwem w Nowej Dębie podopieczni Mirosława Kality przypieczętowali bardzo udaną rundę jesienną. Dla Wisłoki Dębica była to już siódma wygrana z rzędu - mistrzostwo na półmetku zapewnili sobie już wcześniej.

Przyjezdni wyszli na prowadzenie w 43. minucie spotkania po uderzeniu głową Karola Cieślika. Wyrównującą bramkę dla Stali Nowa Dęba w 73. minucie strzelił Arkadiusz Duda. Zwycięskiego gola dla dębiczan zdobył w 89. minucie meczu - również po uderzeniu głową - Paweł Remut.

Mimo porażki nasz zespół zasługuję na pochwałę. Piłkarze STALI wysoko zawiesili poprzeczkę i w żadnym elemencie gry nie odstawali od lidera z Dębicy. Niestety obie bramki straciliśmy z rzutów różnych, co jak widać w zupełności wystarczyło do wywiezienia kompletu punktów z Nowej Dęby.

STAL NOWA DĘBA – Wisłoka Dębica 1:2 (0:1)